Plavalna vadnina za sezono 2019/20 je bila določena s sklepom upravnega odbora Plavalnega kluba Zdravilišče Radenci. Višina vadnine je določena glede na program v katerega je plavalec vključen. Več o programih, pogojih vključitve in višini vadnine lahko preberete na: Programi in Pogoji.

Za drugega člana plavalca iz iste družine se plača 50% cene vadnine, za tretjega člana plavalca iz iste družine pa 25% cene vadnine.

Vadnina se plača do 15. v mesecu za pretekli mesec. Član plavalec je oproščen plačila vadnine le v primeru, če je celotni  mesec bil udeležen samo na enem treningu.

Več informacij o bonitetah in obveznostih naših članov lahko preberete v dokumentu Članski pravilnik.

‌‌ ⁠ ⁠+386⁠ ⁠31⁠ ⁠538 ⁠⁠719⁠⁠

V Plavalnem klubu Zdravilišče Radenci združujemo prijatelje plavanja, vodnih športov in aktivnega preživljanja prostega časa. V klubu izvajamo plavalno šolo, plavalne tečaje in ostale aktivnosti, ki so tako ali drugače povezane z vodo.

TRR: SI56101000057755056
DAVČNA: SI85626899